Akcīzes kravu pārvadājumi

Pārvadājamo kravu skaitā izceļas kategorija, kura prasa sevišķu pieeju. Šī pieeja izpaužas ne tikai kā paaugstināta uzmanība pārvadājuma drošībai, bet arī kā īpašas prasības muitas noformēšanai. Runa ir par akcīzes kravām, kuru skaitā ienāk alkohola un tabakas produkcija. Pieprasījums pēc akcīzes produkcijas raksturojas ar stabīliem rādītājiem. Šāda iemesla dēļ daudzas importētāj kompānijas nodarbojas ar šīs produkcijas iepirkšanu ar tās turpmākās realizācijas mērķi.

Kompānijai Bilatris SIA ir liela pieredze šāda tipa preču pārvadājumu organizēšanā no Eiropas Savienības valstu teritorijas, kā arī pretējā virzienā. Alus, cita alkohola un tabakas izstrādājumu pārvadāšanas ģeogrāfija ir dažādība. Tas, ka kompānija ienāk starptautiskā transporta un loģistikas holdinga BELSYS GROUP sastāvā, ļauj organizēt akcīzes preču pārvadājumus tostarp pa visattālākājiem maršrutiem: Ķīna, ASV, Austrālija un citi virzieni. Kompānija plāno un pavada vissarežģītākās loģistiskās ķēdītes, maksimāli ievērojot pasūtītāju prasības. Mēs garantējam individuālu pieeju. Neatkarīgi no maršruta tāluma un sarežģītības vienmēr nogādājam akcīzes kravu termiņos.

Baltijā kompānija Bilatris SIA ir veidojusi produktīvu sadarbību ar noliktavām Lietuvā un Latvijā. Atrašanās Eiropas centrā ir maksimāli izdevīgi no loģistikas un citu ekspedīcijas apkalpošanas un kontroles aspektuviedokļa. Vēršanās pie speciālistiem ļaus izvairīties no daudzām kļūdām ievedamo/izvedamo preču kategorijas noteikšanā, akcīzes vērtības aprēķināšanā un savlaicīgā apmaksāšanā, nepieciešamo muitas dokumentu komplekta sakārtošanā. Mēs esam gatavi uzņemties specifisko kravu pārvadāšanas kompleksa pavadību: visu tipu alkohola, tabakas izstrādājumu pavadību. Ievērojot nosacījumus un prasības, ar kādām izpild attiecīgu transportēšanu ar noteiktu transporta veidu.

 

Vīna un citas akcīzes produkcijas pārvadāšana raksturojas ar daudzām niansēm. Piemēram, ir jāzina saņēmēja zemē obligāti marķējamo preču saraksts, kā arī akcīzes preču muitas noformēšanas īpatnības. Mūsu pieredzējošie speciālisti ir vienmēr informēti par visām aktuālam prasībām.. Pastāvīgi seko nacionālu likumdošanu grozījumiem. Pateicoties tam mēs nodrošinājam ātru un nemaldīgu specifisko preču pārvadāšanu.

Alkohola pārvadāšana

Kompānija Bilatris SIA organizē visu veidu alkohola (stipro dzērienu, vīnu, vāji alkoholisko vīnu, alus) pārvadāšanu. Sakrāta pieredze ļāva mums izstrādāt maksimāli drošu un ātru akcīzes preču nogādāšanas veidu līdz pasūtītāja noliktavai. Dzelzceļa pārvadājumus mēs veicam speciālajos izotermiskajos vagonos, kas ļauj uzturēt noteiktu temperatūru un samazināt siltuma patēriņus. Tāpēc šāda veida transportu lieto visu gadu. Kad gaisa temperatūra atrodas pieļautās robežās, tad kā alternatīva var tikt izmantots kravas autotransports: refrižeratora vai tenta fūres. Jūrā produkciju pārvada 20-40 pēdu konteineros.
Bilatris SIA sniedz pilnu alkohola produkcijas pārvadāšanas pakalpojumu kompleksu:

  • norādītās produkcijas pārvadāšana ar autotransportu, dzelzceļa transportu un jūras konteineriem;
  • kravu pieņemšana un konsolidācija noliktavās Baltijas valstīs ar to turpmāku nosūtīšanu;
  • šķirošana, iepakošana, aplīmēšana ar akcīzes markām un cita sagatavošana nosūtīšanai;
  • akcīzes kravu glabāšana nepieciešama laika garumā;
  • kravas, kā arī pārslogojuma kontrole un apskate ar surveijeru dienesta palīdzību;
  • akcīzes preču piegāde līdz noliktavai saņēmēja zemē vai ar shēmu DOORS TO DOORS ;
  • nepieciešamas muitas un citas dokumentācijas noformēšana alkohola eksportēšanai vai importēšanai.

Tads pats pakalpojumu saraksts attiecas arī uz cigarešu pārvadāšanu.

 

Tabakas izstrādājumu pārvadāšana

Uz šāda tipa produkciju attiecas cigaretes, iepakota tabaka, cigāri, papirosi un citi tabakas izstrādājumi. Mēs uzmanīgi uzturamies pret to pārvadāšanas prasībām. Tā, piemēram, katrā kastē tiek transportēta tikai vienas pozīcijas preču grupa. Izmantojam transportu ar sausu un tīru virsbūvi (vagoniem, konteineriem). Ar paātrinātas muitas apskates un noformēšanas mērķi krava tiek ievietota pēc konosamenta partijām. Parasti akcīzes kravas arvien rūpīgāk tiek pārbaudītas no muitas dienestu inspektoru puses. Tāpēc ir principiāli svarīgi, lai eksportējamā vai importējamā krava būtu gatava apskatei un pavaddokumentu uzrādīšanai. No savas puses mēs nodrošinājam visu prasību savlaicīgu ievērošanu. Kontrolējam kravu visos posmos.

Bilatris SIA – Jūsu drošs partneris, kurš garantē darba ar akcīzes preču grupu nevainojamā, gados pārbaudītā algoritma piemērošanu. Nav vērts ņemties ar alkohola un cigarešu patstāvīgu atmuitošanu un transportēšanu. Daudz vienkāršāk un izdevīgāk uzticēt šo darbu profesionālajiem ekspeditoriem.

Our partners