Bilatris

Autopārvadājumi

Transporta kompānija BILATRIS sniedz pilnu pakalpojumu klāstu šajā jomā starptautiskā autotransporta kravu visās jomās: Eiropa, NVS valstis, Baltijas valstis un Āziju.

Kravas autopārvadājumi: pilns pakalpojumu spektrs

Autotransporta pārvadājumi turpina procentuāli ieņemt pirmo vietu starp pārvadājumiem ar dažādiem transporta veidiem. Tas ir ne tikai viens no visātrākajiem, bet vairumā gadījumu arī ļoti izdevīgs dažādas produkcijas, materiālu un citu kravu pārvadāšanas veids. Viens no vislabākajiem variantiem ir vērsties pie ekspeditoru pakalpojumiem, kuri uzņemsies visas rūpes.

Transporta kompānijas Bilatris SIA speciālisti ir gatavi profesionālā līmenī organizēt kravu pārvadāšanu ar autotransportu. Mēs esam tieši tā kompānija, kura apvieno sevī pieredzi, drošību un pārbaudītu pieeju. Ar maksimālu uzmanību un laipnību mēs attiecamies pret katru klientu. Tas viss kopumā ļauj mums sniegt pilnu kravas autopārvadājumu pakalpojumu spektru.

Eksports un imports, vispopulārākajos maršrutos: ES un pārējās Eiropas valstis, NVS, Ķīna. Pārdomātie maršruti, kurus izstrādā savu darbu protošie speciālisti. Aprīkotais loģistikas centrs. Nedalāmā loģistiskā ķēdīte: jūra – noliktava – automobilis. Izdevīgs ģeogrāfiskais stāvoklis praktiski Eiropas centrā (Rīga, Latvija) ļauj organizēt no laika un finanšu patēriņu viedokļa izdevīgākos maršrutus. Mēs sadarbojamies ar kuģniecības kompānijām un muitas brokeriem Latvijā (Rīga, Ventspils, Liepāja), Lietuvā (Klaipēda) un Krievijā (Kaļiņingrada).

 

Starptautiskie autopārvadājumi un ne tikai

 

Mūsu kompānijas sniedzamie pakalpojumi neaprobežojas ar kravas pārvadāšanu vien. Mēs sniedzam pakalpojumu pilnu spektru: sākot ar optimāla transporta un maršruta atlases un beidzot ar dokumentu noformēšanu un nogādāšanu, apdrošināšanu. Mēs piedāvājam negabarīta kravas piegādes pakalpojumus, ar bīstamām vielām, kas prasa noteikta temperatūras režīma uzturēšanu, un citām niansēm. Katrā atsevišķā gadījumā cenšamies palīdzēt klientam un sekmīgi risināt viņa uzdevumu. Mēs lieliski saprotam un apzināmies pasūtītāja izvēles svarīgumu attiecībā pret izpildītāju, kurš ir gatavs veidot un piedāvāt optimālus risinājumus kravu pārvadāšanā.

Transporta kompānija Bilatris SIA ne tikai vien organizē pārvadāšanu ar autotransportu. Piedāvājam arī tematiskos kompleksa pakalpojumus līdz to pilnīgai izpildei. To saraksts iekļauj sevī:

  • optimāla maršruta izstrādi;
  • muitas noformēšanu;
  • sertifikātu saņemšanu noteiktiem produkcijas veidiem;
  • kravas apstrādi un pavadību;
  • kravas transporta iepakošanu un tās marķēšanu;
  • apdrošināšanu;
  • glabāšanu noteikta termiņa laikā;
  • nogādāšanu uz norīkojuma punktu (no durvīm līdz durvīm).

Vienmēr esam atklāti savstarpēji izdevīgajai sadarbībai. Ja Jums ir nepieciešama papildpalīdzība, mēs vienmēr esam gatavi apspriest dažāda veida sadarbību. Katrā atsevišķā gadījumā mēs piedāvājam visoptimālāko risinājumu, ar autotransportu piegādājot kravu uz norīkojuma punktu. Kombinēta, lielgabarīta, bīstama krava nebūt nav problēma.

Rate calculator

Our partners