Bilatris

Dzelzceļa pārvadājumi

Transporta kompānija BILATRIS piedāvā pilnu pakalpojumu jomā, preču pārvadājumi pa dzelzceļu no Eiropas uz Krieviju, Baltkrieviju un citām NVS valstīm, un vice versa.

Dzelzceļa pārvadājumi pa Baltiju un citos virzienos

Kompānija Bilatris SIA sniedz preču un kravu pārvadājumu organizācijas pakalpojumus ar dz/c transportu: imports, eksports, kā arī tranzīts dažādos virzienos un jebkādā attālumā. Sadarbībā ar starptautiskā transporta un loģistikas holdinga BELSYS GROUP partneriem mēs organizējam kravu piegādi universālā tipa vagonos un konteineros. Pakalpojums sniedzams kā atsevišķi, tā arī multimodālā pārvadājuma veidā. Mēs sniedzam pilnu pakalpojumu kompleksu dz/c pārvadājumos, jo tas ir viens no izdevīgākajiem un ērtākajiem kravu transportēšanas veidiem. Kas attiecas uz virzieniem, tad mūsu komanda ir gatava organizēt kravas piegādi pa loģistikas ķēdītēm ES – NVS, ES – Ķīna, ES – Tuvie Austrumi un pretējā virzienā. Mēs veicam pārkraušanu Baltijas termināļos. Mums ir darba pieredze ar dažāda tipa kravām: izejviela, būvmateriāli, preces, dzīvnieku barības, cits. Sniedzam pasūtītājam pilnu informāciju par ritošo sastāvu, tarifiem un citiem aspektiem.
Piedāvājam lielu profila pakalpojumu sarakstu. Tostarp:

 • kravu ekspedēšana pa dzelzceļu;
 • ritošā sastāva nomaiņa ievērojot sliežu tipu;
 • paātrinātie konteineru pārvadājumi pa dzelzceļu;
 • kravas pavadība un tās pilnīga kontrole;
 • visas vajadzīgās dokumentācijas aizpildīšana;
 • papildtarifu un pavadpakalpojumu apmaksāšana;
 • klienta konsultēšana visos jautājumos, ieskaitot tarifu detalizētu aprēķināšanu un maršrutu optimizācijas veidus.

Kravu pārvadāšanas ar dz/c transportu priekšrocības


Dzelzceļš raksturojas ar daudzām priekšrocībām kā izdevīgs transportēšanas līdzeklis:

 • kravas piegāde nav atkarīga no gada laika un laika apstākļiem;
 • uz lieliem attālumiem ir iespējams pārvadāt negabarīta un pēc formas nestandarta objektus;
 • attiecībā pret ātrumu un maksu dz/c transportam praktiski nav līdzīgu;
 • ievērojot dzelzceļu sazarojumu Eiropā un Āzijā, kravas piegāde aprakstāmajā veidā nerada problēmas;
 • vidējos un lielos attālumos šis transports ir izdevīgāks par autotransportu, ātrāks par jūras transportu.

Klientam paliek tikai izvēlēties ekspeditoru, kurš organizēs un izpildīs pārvadājumu ievērojot visus novēlējumus un personālus norādījumus.
Starptautiskajiem dzelzceļa pārvadājumiem uzstāda noteiktas prasības: noformēšana, muitas deklarēšana, piemērotā tipa ritošā sastāva izvēle. Kompānijas Bilatris SIA speciālisti izdevīgi atšķiras no konkurentiem ar kompetences, pieredzes un zināšanu līmeni. No savas puses mēs esam gatavi organizēt jebkāda izmēra un tipa kravas transportēšanu. Droši zinām to kravu, kas prasa noteiktu temperatūras režīmu uzturēšanu, kā arī attiecas uz «bīstamo» tipu, pārvadāšanas specifiku. Ja Jums ir nepieciešami izdevīgākie un pārbaudītākie maršruti, tad griezieties mūsu kompānijā. Mēs piedāvāsim pārbaudītos, drosmīgos un vērienīgus risinājumus, ievērojot individuālu pieeju katram klientam.


Kāpēc Bilatris SIA?


Starptautiskais holdings BELSYS GROUP, kura sastāvā ienāk mūsu kompānija, sekmīgi strādā starptautisko kravas pārvadājumu tirgū no 1991. gada. Mūsu partneri ir valsts un privātas iestādes. Mums ir noslēgti sadarbības līgumi ar nacionālu dz/c tīklu pārstāvjiem. Esam vieni no tiem nedaudzajiem, kuri sniedz kompleksa loģistisku konsultēšanu: sākot ar optimāla maršruta izstrādāšanu un beidzot ar pilnīgu kontroli līdz kravas nogādāšanas brīdim saņēmējam. Augstās klases dzelzceļa pārvadājumu organizēšana ir viens no mūsu darbības pamatvirzieniem. Jūs varat griezties pie mūsu speciālistiem ar jebkādiem jautājumiem, un pasūtītizmaksu aprēķinu. Operatīvi sniegsim konsultāciju jebkādos aspektos, kas attiecas uz dz/c pārvadājumiem.
Transporta kompānija Bilatris SIA ir drošs loģistikas operators, kas pazīstams ne tikai Baltijas valstīs, bet arī tālu aiz reģiona robežām. Starp mūsu klientiem ir tādas pazīstamās starptautiskās korporācijas, kā Toyota, Coca Cola, Tarkett, Basf, Luding.

Our partners